recoil.czčeskyenglish

12. srpen 2012

'A Strage Hour in Budapest' – říjnové promítání v Berlíně

Nový blu-ray "A Strange Hour in Budapest" bude představený také německým fanouškům. Jediné veřejné promítání u našich západních sousedů se uskuteční 26. října v divadle TAK (Theatre Aufbau Kreuzberg) s následnou after-party v klubu Prince Charles. Celá akce je součástí třídenní Retune - Creative Technology Conference, místa pro výměnu zkušeností a informací mezi lidmi, kteří nadšeně experimentují s novými věcmi a technologiemi, mají otevřenou mysl novým podnětům, lidmi, kteří boří mýty, prolamují staré koncepty a vynalézají nové.
Během množství prezentací a workshopů se setkají umělci, hackeři, projektanti, inženýři, vědci, producenti a investoři. Od 26. do 28. října budou představené fascinující projekty od stádia embryonální myšlenky až po finální provedení, zatímco umělci představí nové elektronické nástroje a produkty.


Alan Wilder byl vždy průkopníkem nejmodernějších technologií. Aktuální koncertní film z maďarské metropole je toho určitě důkazem. Ve srovnání s ostatními „živáky“ věhlasnějších umělců, kteří svá díla připravovali s mnohonásobně vyšším rozpočtem, je však jeho výsledný záznam opravdovou špičkou a téměř nemá konkurenci. Alan navíc odmítl z nejvyšší možné kvality jakkoliv slevit. „A Strange Hour in Budapest“ tedy vyšlo pouze na blu-ray disku. Mnohem rozšířenější, avšak technologicky již zastaralý a nedostačující, formát DVD nebyl tedy vůbec realizován, i když by dozajista přinesl větší komerčnější úspěch.


Scénář berlínské projekce bude identický s ostatními, již dříve avizovanými, akcemi. Po promítání bude následovat beseda s Alanem Wilderem a Paulem Kendallem, na místě bude k dispozici Recoil shop s podepsaným zbožím a v blízkém klubu se uskuteční after party.Kdy: 26.10.2012
Kde: Berlín
Divadlo: TAK (Theatre Aufbau Kreuzberg)
Adresa: Prinzenstrasse 85F, 10969 Berlin (Moritzplatz U8)
Telefon: +49 172 89 49 369
Začátek promítání: 20.00

After-party: Prince Charles Club
DJs: Daniel Myer + Patenbrigade Wolff
Od: 22.00

Vstupenky: v předprodeji za 12 EUR od 13. srpna na webu www.poponaut.de

Zde je seznam doposud potvrzených projekcí ‘A Strange Hour In Budapest’:

01.09 Goteborg – Bio Roy
21.09 Zurich – Moods
28.09 Budapešť – Toldi Mozi
29.09 Praha – Kino Lucerna
26.10 Berlín - Theatre Aufbau Kreuzberg

Vstupenky do Prahy jsou stále k dispozici na DM shopu


© 1999-2012 Recoil.CZ