recoil.czčeskyenglish

7. září 2012

Alan Wilder se vrací do bratislavského klubu Majestic

Událost, o které se během posledních týdnů již veřejně hovořilo, byla konečně oficiálně potvrzena. Recoil představí své "A Strange Hour in Budapest" také v Bratislavě. Do slovenského hlavního města se Alan Wilder vrací velmi rád. Podle jeho vlastních slov patřilo bratislavské vystoupení mezi absolutní vrcholy celého turné. Užíval si zejména „hlučného“ publika.

Předloňský koncert v Majestic Music Club přímo předcházel zfilmovanému vystoupení v Budapešti. A na stejném místě proběhne i avizovaný screening. I když Majestic je typickým hudebním klubem, na večer 30. září se promění v moderní kino. Na pódiu bude instalována obří obrazovka a sál bude vybavený skvělým zvukovým systémem. Počítá se s uspořádáním jak na sezení, tak na stání, což uvítají zejména tancechtiví fanoušci.


Ani tentokrát nedochází ke změně časového harmonogramu. Ihned po skončení promítání bude následovat beseda s Alanem a after-party v Chillout & Music Baru Hopkirk, který se nachází v patře nad Majesticem. K dispozici samozřejmě bude také unikátní Recoil Shop s řadou podepsaných věcí.


Škoda jen, že bratislavská show následuje hned po zastávce v pražské Lucerně. Zřejmě tak dojde k určitému roztříštění počtu příchozích fanoušků a nebudeme se moct ukázat jako jedná velká společná akce. Řada příznivců si již také zakoupila vstupenky na páteční vystoupení v Budapešti. Čeká nás tedy perný víkend!


Kdy: 30.09.2012
Kde: Bratislava
Místo: Majestic Music Club
Adresa: Karpatská 2, 811 05 Bratislava

Začátek promítání: 20:00

Afterparty: Hopkirk + DJ StanO
Od: 22:00

Vstupenky: €18 a €28 VIP (uzavřený balkon s krásným výhledem, samostatný bar s rautem, kuřácký salonek) @TicketPortal
Zde je seznam doposud potvrzených projekcí ‘A Strange Hour In Budapest’:

01.09. Goteborg – Bio Roy
21.09. Zurich – Moods
28.09. Budapešť – Toldi Mozi
29.09. Praha – Kino Lucerna
30.09. Bratislava – Majestic Music Club
11.10. Toronto - Projection Booth Metro
26.10. Berlín - Theatre Aufbau Kreuzberg
28.10. Lodž - Kino Baltyk

Vstupenky do Prahy jsou stále k dispozici na DM shopu


© 1999-2012 Recoil.CZ