recoil.czčeskyenglish

2. červen 2012

Vyprodáno! Blu-ray 'A strange hour in Budapest' byl vyprodán běhen jednoho dne!

Díky obrovskému zájmu fanoušků se po novém blu-ray 'A Strange Hour in Budapest' jen zaprášilo. Celý produkční tým překvapilo, že se tak stalo během pouhých 24 hodin. Alan je nesmírně šťastný, že se tento film stal tak populární. Podpora a nadšení příznivců byly tím nejlepším dárkem, který mohl ke svým narozeninám dostat.Pokud jste 1. června nevyužili možnosti předobjednávky, nezoufejte. Zelenou totiž dostala výroba druhého vydání, tzv. "Červená edice" (Red Edition). Tu si již nyní můžete objednat na oficiálním Recoil Store. Obal bude o něco jednodušší, nejedná se o digipack (papírové balení), ale o klasické černé plastové pouzdro s alternativním obalem, včetně 16-stránkového bookletu s informacemi a fotografiemi Ákose Szénásiho. Obsah disku je naprosto identický, obsahuje tedy již dříve avizované promo klipy a samostatné videoprojekce.


Ke všem objednávkám obdržíte také unikátní přístupový kód k on-line úložišti, odkud si bude moct legálně stáhnout další bonusy – rozšířený booklet v PDF, audio stopu koncertu, fotografie a tapety pro pozadí vašich počítačů a chytrých telefonů.


Upozorňujeme, že rozesílka objednaných materiálů neproběhne dříve než 21. července.


Koncertní film 'Strange Hour v Budapešti' je ve full HD rozlišení s DTS-HD 5.1 prostorovým zvukem. Finální master připravil sám Alan Wilder s Paulem Kendallem.


Veškeré podrobnosti o vydání, formátech, technických informacích, souborech ke stažení a dalších věcech najdete na micro-site www.bluray.recoil.co.uk.


Alan: "Opravdu bych chtěl všem fanouškům zdůraznit, že původní edice byla vyprodána velmi rychle, nikdo z nás takový zájem neočekával. Nyní musíme připravit nové vydání tak rychle, jak je to možné - a tak se i stane. ‘A Strange Hour In Budapest’ vydáváme sami ve vlastní produkci. Náš tým je připravený okamžitě reagovat na vzniklou situaci. A všem děkuji za přání k narozeninám!"
Deluxe edition
'A strange hour in Budapest' Deluxe Edition
Red edition
'A strange hour in Budapest' Red Edition 'A strange hour in Budapest' Red Edition


© 1999-2012 Recoil.CZ