recoil.czčeskyenglish

11. prosinec 2007

Autogramiáda v Moskvě - AKTUALIZOVÁNO

I když s malým zpožděním, přinášíme vám pár postřehů z Alanovy návštěvy Moskvy. Ruští fanoušci měli 1. prosince možnost setkat se Alanem Wilderem v moskevském hudebním megastoru Sojuz. V následujícím článku naleznete osobní dojmy z tohoto setkání a odkazy na různé fotoreportáže a videozáznamy. Za reportáž děkujeme Tanyi, za ruský překlad pak Anně.

"Když jsme půl hodiny před plánovaným začátkem autogramiády přijeli, na místě již bylo velké množství fanoušků.Následovalo dlouhé a nudné čekání, ale nelitovali jsme. Když jsme se konečně po třech hodinách k Alanovi dostali, spatřili jsme jej, jak sedí za stolem a povídá si s jinými fanoušky. Ke každému byl velice zdvořilý a milý. S každým si podával ruku jako pravý gentleman. každý měl možnost prohodit s ním pár slov a vyfotit se. Alan podepisoval vše, o co jej fanoušci požádali (staré fotografie, obaly alb Recoilu, ale také Depeche Mode...).


Po té, co mi Alan podepsal booklet subHuman jsem ho požádala, zda mu mohu věnovat album jedné neznámé ruské kapely. Vysvětlila jsem mu, jakou hudbu hrají a abych se přiznala, myslela jsem si, že CD odmítne. Ale on jej s úsměvem přijal!


Za námi stál fanoušek, který si koupil starý syntezátor „Mood Prodigy“. Už jsem neslyšela, jak přesně Alan reagoval, protože jsme museli odejít, ale vím, že Alan byl velice nadšený, když toto klávesy spatřil. Říkal, že na konkurz do Depeche Mode si přinesl přesně tento model, ale že to bylo o pár let nazpět...


Opravdu jsem si setkání s Alanem Wilderem užila. Jsem velice šťastná, že jsem konečně potkala člověka, který toho pro Depeche Mode tolik udělal a jehož sólovou tvorbu rovněž obdivuji."

Fotoreportáž @ Shout! Online magazine

Fotoreportáž @ DMfan.RU

Fotoreportáž @ Rambler Photo

Fotoreportáž @ Freestate.HU

Rozhovor @ Radio Echo Moskvy (2 soubory ve formátu MP3)

Rozhovor na rádiu Echo Moskvy (video)


© 1999-2012 Recoil.CZ