recoil.czčeskyenglish

20. leden 2009

Práce na novém Recoilu potvrzeny!

Jak se zdá, Alanovu zprávu z Facebooku jsme odhalili dříve, než bylo záhodno. Dnes večer přišlo oficiální oznámení o změne stránek s potvrzenou informací o práci na zbrusu novém hudebním materiálu. Alan byl vždy příznivcem moderních technologií. Není se tedy čemu divit, když místo statických webových stránek používá ke komunikaci kanály jako MySpace, YouTube nebo právě zmiňovaný Facebook. Ať už jste příznivcem podobných portálů či nikoliv, ta podstatná zpráva je, že se snad brzy dočkáme nového Recoilu. Ve článku se dočtete, jak Alan představuje nový Facebook.


Nová podoba Facebooku - již online
Aktualizace ke starému Recoil Facebook profilu, nová a vylepšená stránka o projektu

Staň se členem a získej přístup k aktuálním novinkám o Recoilu a Alanu Widerovi. Navíc k fotografiím, videím, hudebnímu přehrávači a diskusnímu fóru (kam "The Boss" Alan občas nakoukne). Stránka bude pravidelně aktualizovaná a postupně budou přidávány nové prvky.

Doufáme, že to bude další interaktivní a zajímavé místo pro stoupence Recoil, kde se můžete spojit s ostatními a kde budou vítané vaše reakce a návrhy. Pokud plánujete nějakou Recoil akci nebo chcete pomoci s propagací Recoilu ze svých webstránek, rádi zde oznámíme vaše zprávy a informace (platí určitá omezení).

Alan Wilder je zpět ve svém Thin Line studiu a pracuje na novém materiálu. Sledujte novinky ve videosekci - brzy budou zveřejněny!

© 1999-2012 Recoil.CZ