recoil.czčeskyenglish

1. únor 2008

Nové multimediální CD 'Prey'/'Allelujah'!

Alan Wilder přichází s potěšující zprávou o vydání nového CD singlu a odpovídá tak na četné prosby nekonečné řady fanoušků. Na 25. února je naplánováno vydání striktně limitovaného multimediálního CD 'Prey'/'Allelujah'. Singl bude obsahovat remixy 'Prey', reduction mix 'Allelujah' a dosud utajené video 'Allelujah' od režiséra Dmitrye Semenova. Obal nového nosiče bude obsahovat motiv zmíněného videa, typickou 'subHuman' grafiku a komentáře od Alana Wildera, Hepzibah Sessa i režiséra Dmitrye Semenova.

Nové CD vychází za podpory Mute a ve spolupráci s týmem www.depeche-mode.ru u ruského labelu Gala Records a objednat jej bude možné jen a pouze přes jejich internetové stránky. Vzhledem k omezenému počtu vydaných CD velice doporučujeme objednat si tento singl co nejdříve.

Pokud si CD objednáte, budete mít navíc možnost soutěžit o jeden z pěti podepsaných nosičů, vinyl 'subHuman', podepsané materiály k novému albu a další recoilovské předměty.

Prey / Allelujah
katalogové číslo: CD Mute 372

1. Prey (radio edit) 3:56
2. Prey (album version) 8:20
3. Allelujah (reduction) 9:23
video bonus:
Allelujah (film) 9.18Album 'subHuman', ze kterého pochází obě skladby vyšlo u Mute v červenci 2007. K písni 'Prey' nazpíval vokály bluesman Joe Richardson, zatímco 'Allelujah' obsahuje krásný hlas Carly Trevaskis. Alan podnikl v prosinci loňského roku výlet do Moskvy spojený s promo akcemi ke svému albu 'subHuman'. Nové CD představuje zcela unikátní spolupráci mezi „naším“ umělcem, skupinou fanoušků sdružených kolem neoficiálních stránek a hudebním vydavatelstvím. Vše se odehrálo jako přímý důsledek vlny zájmy fanoušků, jejichž žádostem nakonec mašinérie hudebního průmyslu podlehla a vyšla jim vstříc. Alan Wilder věří, že tento směr představuje inovativní postoj k celému hudebnímu marketingu a distribuci nahrávek pro budoucnost. Všichni z projektu Recoil by rádi poděkovali hudební společnosti Gala Records za jejich pokrokové smýšlení, Konstantinu Zavodnikovi za jeho podnět a Olze Golovanové a Olegu Gorbachevovi za jejich práci na bookletu.

Další informace naleznete na webech:
www.galarec.ru
www.depeche-mode.ru
www.recoil.co.uk
www.myspace.com/recoil
www.mute.com

© 1999-2012 Recoil.CZ