recoil.czčeskyenglish

28. srpen 2011

Speciální koncert Recoilu ihned po skončení aukce

Skvělá zpráva! Alan Wilder se rozhodl bezprostředně po skončení aukce uspořádat koncertní představení přímo v divadle Zion jako poděkování všem, kteří pomáhali nebo se účastnili dražebního dne. Těch několik málo šťastných, kteří se na akci již zaregistrovali, může po posledním příklepu zůstat přímo v sále, živé vystoupení začne ihned, jakmile se kapacita divadla naplní. Nově registrované prosíme o symbolický poplatek 5 liber, který pokryje pronájem divadla a projekční náklady.

Jediný způsob, jak získat lístek, je zaregistrovat se u Omega Auctions na adrese:
office@omegaauctions.co.uk
Telefon: +44 161 865 0838


Jedná se o velmi omezenou nabídku – vstupenky budou přidělovány chronologicky podle času vaší přihlášky. Registrací, která byla právě spuštěna, rovněž získáte přístup do aukční síně a tištěný katalog.


Alan: "O dražbu jsme zaznamenali neskutečně velký zájem fanoušků z celého světa. Mnozí z nich pomohli nejen s propagací aukce, ale také s dohledáním konkrétních informací o prodávaných předmětech a i jinak se aktivně účastní příprav, aby akce byla co nejúspěšnější. Rád bych ocenil jejich snahu a investovaný čas. Doufám, že speciální koncert bude tím pravým poděkováním.“


Můžeme také prozradit další novinku. V průběhu obou dnů (2. – 3. září) se bude v prostorách komplexu Zion konat speciální fotografická výstava, na které budete moci shlédnout mnoho dosud nepublikovaných snímků a některé kultovní fotky Alana Wildera a Depeche Mode. Zmíněné fotografie vybral sám Alan, o tisk a rámování se postaral Fredrik Svensson. Pokud se vám některý z obrazů zalíbí, budete mít možnost si jej na závěr aukce zakoupit.


Dražbu bude možné sledovat v reálném čase on-line. Shunt team bude také přinášet zpravodajství z celé aukce, ať už videa, rozhovory, tweety, horké novinky o nových majitelích a vydražené ceny. Každý, kdo některou z aukcí vyhraje, obdrží navíc DVD dokument „Collected“ od Martina Vladaře (jedno DVD na osobu).


Zaregistrujte se nyní na the-saleroom.com a můžete dražit z tepla vašich domovů.

Full auction details below:

Alan Wilder & Omega Auctions
COLLECTED - The Alan Wilder/Depeche Mode Collection
A Historic Equipment, Vinyl and Memorabilia Auction

Kdy: 3. září 2011, 15:00 hod (anglického času)
Kde: Zion Arts Centre
Adresa: 335 Stretford Rd, Hulme, Manchester M15 5ZA
Prohlídky: pátek 2. září od 10:00 do 18:00, v sobotu 3. září od 10:00 do 14:45

další informace:

auction.recoil.co.uk www.omegaauctions.co.uk www.the-saleroom.com

© 1999-2012 Recoil.CZ