recoil.czčeskyenglish

8. červen 2012

Přijďte do kina na „A Strange Hour in Budapest“ a na besedu s Alanem

Událost, o které se již dlouho veřejně mluvilo, nyní získává konkrétnější obrysy. Recoil team oznámil datum první veřejné produkce filmu "A Strange Hour in Budapest". Podobné akce jsou plánované hned v několika městech po celé Evropě. Na finální podobě každého z komponovaných večerů se stále ještě pracuje. V každém místě vše proběhne podle trochu jiného scénáře. Potvrdit však můžeme, že Alan se zúčastní všech plánovaných zastávek. Pevnou součástí programu bude uvedení kompletního filmu "A Strange Hour in Budapest" (s prostorovým zvukem) a následná beseda o filmu i ukončeném Selected Tour, které zavítalo do Prahy i Bratislavy. S jednotlivými promotéry se potom jedná o promítnutí dalších dokumentů, možném vystoupení hudebních hostů a after party s DJs. Připravuje se také nový speciální shop, ve kterém bude možné získat i vlastnoručně podepsané raritky od Alana Wildera.

Na základě rychlého vyprodání deluxe-verze „A Strange Hour in Budapest“ se předpokládá také velký zájem o vstupenky na tato promítání. Navíc za místa konání jsou vybírány spíše menší kluby a Alan se rozhodl, že ceny vstupenek bude držet pouze na provozních nákladech jako poděkování všem, kteří investovali do nového blu-ray disku.


Navštívit „A Strange Hour in Budapest Screening“ budete moct během září a října.


První potvrzená projekce se bude konat ve švýcarském Curychu 21. září v klubu Moods. Tento jazzový klubík byl založen před 20 lety, v posledních letech vyrost v jedno z největší a nejvýznamnějších kulturních míst ve městě. Moods se nachází v komplexu Schiffbau na ideálním místě přímo uprostřed pulzujícího Curychu v 5. městském obvodu. Může se pochlubit vynikající pověstí mezi muzikanty i kritiky, v neposlední řadě kvůli stylovému baru, kde si hudebníci a fanoušci tradičně povídají a diskutují dlouho do noci. Besedy se kromě Alana zúčastní také Reto Bühler, jehož hlas k nám promlouvá z písně "Black Box".

© 1999-2012 Recoil.CZ