recoil.czčeskyenglish

17. říjen 2010

Oficiální "nový singl" Want - ke stažení zcela zdarma

V souvislosti s nedávným vydáním výběrového alba Selected a právě probíhajícím turné Strange Hours se Alan Wilder rozhodl uvolnit několik zbrusu nových remixů k volnému stažení. Přípravou nových verzí oblíbené písně Want, ke které přispěla svými vokály Nicole Blackman, byl pověřen Architect. Pod tímto uměleckým pseudonymem se skrývá Daniel Myer, zakládající člen dnes již legendárních Haujobb. Jeho jméno je však spojeno i s dalšími úspěšnými elektronickými projekty HMB, Newt nebo Destroid, od roku 2007 je stálým členem švédské kapely Covenant. Jeho sólová dráha pod hlavičkou Architect může být směle označena za Danielův nejvíce fascinující projekt. Zaměřuje se především na minimal techno, mocně zkreslené sekvence a tvrdý breakbeat. Touto souhrou se mu daří vytvářet unikátní elektronický celek s množstvím hladkých ambientních ploch vhodný pro poslech i tanec.

Alan k tomu dodává: “Když jsem se rozhodl pro živá vystoupení Selected Hours, zjistil jsem, že celá řada dřívějších kousků se musí předělat. V tomto duchu jsem se také snažil nalézt zajímavé lidi, kteří by tomuto procesu mohli prospět a celkem brzy jsem narazil na Daniela. Strávil jsem v různých hotelových tělocvičnách mnoho hodin se sluchátky na uších podivně hypnotizován jeho prací. Zejména pak posledním Architektovým albem "Consume Adapt Create". Následně jsem se zeptal, zda by neměl zájem o účast na některém z vystoupení, která jsme měli v plánu. Vznikl okamžitý vztah, velmi dobré porozumění toho, čeho jsme chtěli s Paulem Kendallem dosáhnout živou produkcí. Spolupráce se rozrostla na nadcházející turné Recoilu v Severní Americe. Nevyhnutelným důsledkem tohoto nového spojení jsou nedávno dokončené remixy "Want". Daniel nebyl svazován žádným omezením, žádný vytoužený cíl mu nebyl určen. Byla mu dána píseň, která doposud nikdy nebyla remixována a která přímo vybízí k nové alternativní verzi. Doufám, že si tyto tři nové verze oblíbíte tak jako já a oceníte téměř chirurgickou práci s umístěním zvukových stop a komplexní inteligentní uspořádání."


Nový singl dále obsahuje videoklip Dmitrye Semenova s Darií Kuznetsovou a Sergejem Kochetkovem k hlavímu remixu "Renegade of Noise 808 remix". Internetový download je doplněn o bonusový remix "Jezebel" od Ehron VonAllen a celou kolekci doprovází booklet obsahující fotografie Ivany Dvorské pořízené během evropských show v dubnu a květnu 2010.Recoil ‘Want’ – the Architect mixes
01. WANT Renegade of Noise 808 remix 6.21
02. WANT Architect Steppa 6.05
03. WANT Low Tech remix 5.47
04. WANT Renegade of Noise 808 6.21 (Film directed by Dmitry Semenov)
05. JEZEBEL Seductress mix 5.36 (Extra bonus track remixed by Ehron VonAllen)
06. Recoil – A STRANGE HOUR (Photographic book by Ivana Dvorska)


Audio je dostupné v následujících formátech:
Wave – 24bits/44.1Khz
Wave – 16bits/44.1Khz
M4A Apple Lossless
Free Lossless Audio Codec (Flac)
MP3 – 320kbs


Originální verze "Want" a "Jezebel" naleznete na albu "Liquid" (2000) i výběrovce "Selected" (2010).


Download je dostupný na adrese http://www.mute.com/recoil_want


Pokud jste členy Depmod.com fóra déle než dva měsíce, můžete se zúčastnit exklusívní soutěže o unikátní ceny z kolekce "Selected" nebo o vstupenky na koncerty v Drážďanech a Berlíně.


http://www.depmodcontest.com/recoil


Recoil - Want (Renegade of Noise 808)
Videoklip, režie Dmitry Semenov
© 1999-2012 Recoil.CZ