recoil.czčeskyenglish

18. říjen 2011

Nové DVD "Collected plus" vyjde 1. listopadu, objednat si jej můžete už nyní

Avizované komerční vydání DVD Collected je plánované na 1. listopadu. Dentez Lab ve spolupráci se Shunt týmem připravil limitovanou remasterovanou edici dokumentu Martina Vladaře, který byl natočen u příležitosti aukce AW / DM vybavení, hudebních nosičů, ocenění, oblečení a dalších memorabilií. Jelikož se původní vydání setkalo s obrovskou odezvou u fanoušků, Alan Wilder se rozhodl vyhovět četným žádostem o tento film. Na základě komentářů na sociálních sítích vzniklo toto unikátní DVD 'Alan Wilder Collected +' v omezené sérii 1000 kusů. Disk obsahuje také nový bonusový materiál.

Režie a střihu se ujal Martin Vladař, grafickou část měl na starosti Akos Szenasi. "Collected plus" bude distribuované v pevném papírovém přebalu opatřeném fólií a mezi bonusy byly zařazené čtyři dosud nepublikované materiály – Emax demos, vystříhané záběry z původní verze, video z aukčního dne v Manchesteru a 67 snímková fotogalerie. Celková stopáž se tak prodloužila na 62 minut.


Při této příležitosti Alan Wilder otevírá vlastní eShop na svých oficiálních webových stránkách. "Collected +"" si můžete objednat pouze zde. Výbornou možností je platba přes PayPal, ale pokud tuto službu nevyužíváte, naleznete i jiné způsoby platby.ALAN WILDER COLLECTED +

01 'Collected' (čas: 36.10)

02 'Collected +' 4 přidané scény (čas: 18 mins)
a) Kapitola 1: Overview
b) Kapitola 2: Fanatics
c) Kapitola 3: Emax 2
d) Kapitola 4: Auction day

03 Fotogalerie: 67 snímků (čas: 8 mins)

Všechny regiony (All region), PAL 16:9, PCM Stereo, Titulky: anglické

(Poznámka: DVD je natáčeno v 'All region', disk tedy bude přehrávatelný v každém přehrávači.© 1999-2012 Recoil.CZ