recoil.czčeskyenglish

3. březen 2010

Video-seriál k "Selected"

Alan Wilder spouští další video-seriál na kanále YouTube, kterým bude informovat fanoušky o vydávaném albu "Selected" (19. dubna) a nadcházejícím promo tour "A Strange Hour with Alan Wilder & Paul Kendall" (turné startuje 12. března v Barceloně). Vzhledem k faktu, že se jedná o první představení Recoilu mimo studio za 25 let fungování projektu, slibují připravované dokumenty mnoho zajímavostí. Jednotlivá videa budeme aktualizovat v tomto článku.


Kapitola první
12/03 Kapitola druhá: Barcelona
Alan vypráví o skladbách ze "Selected", přípravách turné a slibuje zajímavého tajného hosta na berlínské vystoupení.
22/03 Kapitola třetí: Berlín
Alan během příprav svého vystoupenív Hansa Studiu. Během krátké procházky po studiu představuje své hosty a některá dobře známé místa z historie Depeche Mode.
05/04 Kapitola čtvrtá: Bukurešť
Alan nás seznámí s některými jeho spolupracovníky, krátce navštívíme jeho na autogramiádu a projdeme se po typickém rumunském trhu. Mr. Recoil také odhaluje své hosty na nadcházející vystoupení - Douglase McCarthyho (Budapešť a Praha), Daniela Millera & Garetha Jonese (Řím).
19/04 Kapitola pátá: Rakousko, Budapešť, Praha
V pátém díle video-serálu "Selected" se s Alanem nejprve setkáváme na odpočívadle u rakouské dálnice. Důvod je prostý. Předem plánovaný transport zhatila islandská sopka Eyjafjallajökull resp. její sopečný mrak, který zastavil téměř veškerý letecký provoz nad starým kontinentem. Vše zlé je k něčemu dobré a můžeme se tak seznámit s Alanovým vlastním autem. V krátkém střihu se přesuneme do Budapešti a závěr této kapitoly obstarává Alanův pozdrav z Prahy.
07/05 Kapitola šestá: Rusko
V šestém díle video-serálu "Selected" se setkáváme s Alanem Wilderem v Rusku a stáváme se svědky nutných řešení několika nepříjemností při přípravách vystoupení. Nabízí se čas na první bilancování právě ukončené části evropského turné.
01/06 Kapitola sedmá (část první): Mexiko
Alan Wilder opustil starý kontinent a setkáváme se s ním necelých 50 kilometrů severovýchodně od Mexico City v Teotihuacánu, nejvýznamnějším náboženském centru celé Střední Ameriky. Společně absolvujeme výstup na jednu z pyramid a pochopíme, proč je Teotihuacán popisován jako zvláštní, magické, posvátné místo skrývající mnoho tajemství a ohromující svojí monumentalitou. V závěru první části videa zažijeme bouřlivou atmosféru Alanova vystoupení a budeme svědky malého fanouškovského "trapasu" v backstage.
02/06 Kapitola sedmá (část druhá): New York City
V druhém díle závěrečné kapitoly video-serálu "Selected" se na pódiu newyorské Le Poisson Rouge loučíme s promo turné "A Strange Hour". Absentujícího Douglase McCarthyho, který se nemohl dostavit kvůli stále značně omezenému leteckému provozu nad Evropou, dobře zastoupil Joe Richardson. S velmi potěšující informací přišel samotný Alan, který zvažuje pokračování turné "Selected" a v průběhu října a listopadu by se mohly uskutečnt další vystoupení v USA a Kanadě.


© 1999-2012 Recoil.CZ