recoil.czčeskyenglish

21. listopad 2008

Alanův vánoční dárek fanouškům

Od 8. prosince nabídne Alan Wilder zbrusu nový remix písně 'Prey' z alba subHuman všem fanouškům jako vánoční dárek. Novou verzi remixoval Francouz David Husser, kterého Alanovi ke spolupráci doporučil Paul Kendall. David pracoval na recoilovských hudebních materiálech ve studiu Thin Line již počátkem tohoto roku. Soubor ve formátu MP3 bude dostupný na oficiálních stránkách Shunt k volnému stažení. V pokračování článku se dočtete, co o Davidovi říká Paul Kendall.

"Měl jsem velké štěstí, že jsem se s Davidem setkal před šesti lety v Paříži. Od té doby jsme spolupracovali na celé řadě projektů. Vždy jsem byl uchvácen jeho schopností "naučit starého psa novým kouskům". Je to bezkonkurenčně nejlepší studiový inženýr, jakého jsem kdy potkal. Jeho technické a vůdčí schopnosti mě donutily sedět v rohu studia a zírat v němém úžasu. Poslechněte si jeho původní kapelu 'Y Front' a album 'Mellow Cosmos' z roku 2001! Sami uslyšíte dokonalost jeho programovacích schopností."

V tuto chvíli je již uvolněna ukázka nového mixu. Nedočkaví fanoušci si ji mohou poslechnout na Recoil Myspace.

Kapela Y Front přispěla v roce 1998 na album předělávek písní Depeche Mode 'Electric Love' skladbou 'Enjoy The Silence'.
© 1999-2012 Recoil.CZ